• Instalacja wentylacji i klimatyzacji

  • Systemy automatyki

  • Instalacje chłodnicze

  • Projektowanie – wykonawstwo – serwis

Tworzymy dobry klimat!

 

System of ventilating pipes at a modern factoryDMT SYSTEM istnieje od 2006 roku. Posiadamy duże doświadczenie poparte wieloma realizacjami w całej Polsce. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem systemów wentylacji, klimatyzacji, automatyki i chłodnictwa. Do każdego zlecenia oferujemy wykonanie projektu następnie, jego realizację, a po realizacji także serwis.

Decydując się na nasza firmę możecie Państwo liczyć na pełne zaangażowanie pracowników, kierownictwa jak i właścicieli. Cechuje nas doskonała znajomość rynku i dostępnych materiałów, przez co nasze usługi zawsze spełnią Państwa oczekiwania.

Silną stronę firmy DMT SYSTEM Sp. z o.o. są niewątpliwie działania logistyczne, mobilność pracowników, oraz bardzo dobre wyposażenie w sprzęt, narzędzia i akcesoria niezbędne do realizacji powierzonych działań

Wydaje nam się, że wielkim sukcesem firmy jest jej dynamiczny rozwój oraz umacniające się więzi z naszymi inwestorami i partnerami handlowymi jak również pozyskiwanie nowych inwestorów.

O stałym rozwoju firmy może świadczyć ciągły wzrost zatrudnienia, jak i ciągle powiększająca się baza sprzętowa i samochodowa.

Construction backgroundKlimatyzacja i wentylacja

button3

ventilation pipe of an air condition for fresh environmentCertyfikaty i referencje

button3

foto04Skontaktuj się z nami

button3